Manikúra | Studio Mirka, Třebíč.

Manikúra

Japonská manikúra P–SHINE


Výsledkem je lesklá nehtová ploténka. Zamezuje lámání a štěpení nehtů. Jde o zaleštění speciálního přípravku v podobě pasty a pudru, který obsahuje jemné parafíny, včelí vosk, křemičitou hlinku, minerální látky, glycerin, panthenol, zinek, dále vitamíny A, E, H a provitamin B 5. Tento přípravek má vyhlazovací účinek, nehty jsou pružné, hydratované, zvyšuje se pevnost a tvrdost nehtů. Tento přípravek je vhodný i pro alergiky, ale také pro muže. Je třeba podstoupit dlouhodobější kúru v rozmezí 3–4 týdnů.

Parafínový zábal


Parafínový zábal se hodí na všechny druhy pokožky. Parafín je produkt, který má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Parafínová vrstva zvyšuje krevní oběh a otvírá póry. Výsledkem je tzv. Minisauna, při které může kůže účinněji absorbovat krémy, udržující její vlhkost, vláčnost a výživu. Kůže, která je hrubá a suchá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu již při prvním použití. Aplikace parafínového zábalu není limitována a je vhodné jej provádět podle potřeby. Nejlepších účinků lze dosáhnout ve spojení s peelingem a maskou na ruce.

Regenerační kúra - hebké ruce od Mary Kay


Postup který se skládá ze čtyř produktů – zvláčňující krém, peeling, mycí gel, závěrečný krém. Přípravky se zapracovávají příjemnou masáží. Výsledkem jsou krásně hebké ruce.

Klasická manikúra

Při manikúře se provádí změkčení a odstranění kůžiček,ošetří se záděry. Nehty se upraví do požadovaného tvaru a délky, vyleští, vmasíruje se krém. Podle požadavku zákaznice se nehty nalakují popř. nazdobí.

Francouzská manikúra

Stejný postup jako při klasické manikúře, kde se ale na volný okraj nehtu nalakuje bílý proužek, který působí velmi elegantně a čistě. Může se také přizdobit.

Ceník manikúra
Manikúra klasická 200,-
Manikúra francouzská 320,-
Manikúra japonská (P-SHINE) 280,-
Odlakování nehtů 20,-
Lakování nehtů 60,-
Podlak nebo nadlak 20,-
Zdobení (1 nehet) 15,-
Odstranění gel-laku 100,-
Gel-lak 350,-
Parafínový zábal 120,-
Maska na ruce 40,-
Regenerační kúra – hebké ruce 160,-